O Woobiboo

Jesteśmy pracownią drewnianych zabawek dedykowanych najmłodszym odkrywcom świata. Tworzymy tablice manipulacyjne, które pozwalają maluchom na to, co lubią najbardziej – majsterkowanie.
Kategoria tablice

Edukacja i rozwój

Pierwsze lata życia dziecka to czas kluczowego rozwoju, do którego niezbędna jest zrównoważona stymulacja. Aby zapewnić dziecku warunki do odkrywania otoczenia i przyswajania bodźców, warto zadbać o właściwe narzędzie. Woobiboard odpowiada na potrzeby każdego majsterkowicza i pozwala zdobywać kolejne doświadczenia.

Montessori

Wierni metodzie Montessori, umożliwiamy dzieciom swobodny wybór. Dzięki elementom o zróżnicowanym stopniu trudności, maluchy mogą uczyć się samodzielności i rozwijać umiejętności według indywidualnych predyspozycji.

Inwestycja w przyszłość dziecka

Jeżeli zdobywanie umiejętności będzie sprawiało dziecku radość – zrobi to częściej i chętniej, a naukę będzie kojarzyć z przyjemnością, również w przyszłości. W myśl tej idei – edukacja opakowana w kreatywną zabawę to gwarancja pozytywnego podejścia do zdobywania wiedzy w kolejnych etapach życia.

Ekologia i bezpieczeństwo

Nasze zabawki tworzone są z sercem i szczególną starannością. Do ich produkcji wybieramy wartościowe drewno oraz bezpieczne farby. Jakość i funkcjonalność zabawek Woobiboo została nagrodzona licznymi certyfikatami. W trosce zarówno o Planetę, jak i jej najmłodszych mieszkańców, każdy drewniany element malujemy ekologicznymi farbami, a wszystkie zamówienia wysyłamy w biodegradowalnych opakowaniach.

Zamówienia indywidualne

Masz własny pomysł na Woobiboard? Napisz do nas, zrealizujemy Twój autorski projekt!

Zobacz wybrane produkty

Budzik
Układanki
Literki
Lil Things