Układanki drewniane edukacyjne

Układanki edukacyjne, które znajdziesz w tej kategorii to bezpieczne, rozwijające zabawki, które mają holistyczny wpływ na rozwój psychoruchowy dziecka. Jeżeli unikasz plastikowych, głośnych, migających ostrym światłem akcesoriów dziecięcych i stawiasz na zabawki i układanki utrzymane w stylu Montessori – koniecznie sprawdź tę kategorię.

Puzzle i układanki edukacyjne – nauka przez zabawę

Puzzle edukacyjne, które znajdziesz w naszym sklepie, oferują Twojemu dziecku wiele korzyści. Poza niemal nieograniczonymi scenariuszami zabawy (to dziecko decyduje, w jaki sposób chce się bawić), trenują motorykę małą, uczą skupienia i pozwalają zrozumieć związki przyczynowo – skutkowe. Drewniane puzzle edukacyjne pomagają dziecku poznawać kształty, litery i cyfry. Maluch może dopasowywać elementy do wyznaczonych miejsc lub układać z nich słowa i liczby. Poza wymiarem edukacyjnym, naturalne zabawki dla dzieci uczą skupienia i nie prowadzą do przebodźcowania – stanu, w którym dziecko z nadmiaru dochodzących do niego z zewnątrz bodźców staje się rozdrażnione, płaczliwe, lub rozkojarzone.

 

Edukacyjne puzzle drewniane od Woobiboo

Wszystkie układanki edukacyjne dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie, są bezpieczne i naturalne. Wykonane z wysokiej jakości, dobrze zabezpieczonego drewna są doskonałym narzędziem do zajmującej, mądrej zabawy. Wśród produktów z naszej oferty znajduje się, między innymi: kultowy drewniany alfabet, klocki drewniane, puzzle 3D, układanka logiczna cyfry i wiele innych! Nasze drewniane układanki dla dzieci mogą być świetnym pomysłem na prezent, elementem wyposażenia żłobków, przedszkoli i gabinetów terapeutycznych. Skorzystać z nich mogą wszystkie dzieci – niewidome, z zaburzeniami SI, z zaburzeniami spektrum autyzmu itp. Zabawki nie rozpraszają dzieci, ułatwiają im się skupić i nie „atakują” zmysłów głośnym dźwiękiem, światłem i mocnymi kolorami.

Jeżeli spodobały Ci się puzzle edukacyjne drewniane, sprawdź również inne drewniane układanki logiczne, tablice manipulacyjne i zabawki edukacyjne z oferty Woobiboo!