Tablice manipulacyjne na ścianę

Tablica dla dzieci na ścianę utrzymana w duchu Montessori jest doskonałym sposobem na bezpieczną, uniwersalną i rozwijającą zabawę. Dziecko bawiąc się przedmiotami trwale zamontowanymi do tablicy, rozwija motorykę małą, uczy się zależności, rozwiązuje łamigłówki – jednym słowem, pogłębia swój rozwój psychoruchowy poprzez mądrą i dopasowaną do jego potrzeb zabawę. Tablica edukacyjna na ścianę spełni oczekiwania młodszych i starszych dzieci. Dzięki różnorodnym elementom i konstrukcjom na tablicy – każde dziecko znajdzie w niej coś dla siebie, a z czasem zacznie dostrzegać nowe rzeczy!

Tablice manipulacyjne na ścianę – trening motoryki małej i rozwój psychoruchowy

Tablica manipulacyjna na ścianę z oferty naszego sklepu idealnie wpasuje się w definicję prostej, zrównoważonej zabawki utrzymanej w koncepcji Montessori. Polega ona na podążaniu za indywidualnościami dziecka, oferowaniu mu swobodnego wyboru i rozwijaniu swoich zainteresowań. Tablica manipulacyjna na ścianę do pokoju dziecka daje mu właśnie taką możliwość. Koła zębate, rurki, sznurki, zamki, przyciski – każde dziecko znajdzie w niej coś, co je najbardziej zainteresuje, a co więcej – zachęci w naturalny, nienachalny sposób do próbowania nowych rzeczy. Tablica edukacyjna na ścianę jest doskonałą zabawką, która wspomaga naturalny rozwój psychoruchowy dziecka – na wczesnym etapie jego życia.

Tablica manipulacyjna na ścianę – zastosowanie

Tablica dla dzieci na ścianę to bardzo angażująca zabawka, która poza aspektem rozrywki, ma również wydźwięk terapeutyczny. Drobne elementy rozwijają zmysł dotyku, a złożone instalacje ćwiczą logiczne myślenie. Tablice manipulacyjne są doskonałe dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej (SI), nie wpływają na przebodźcowanie, pozwalają dziecku się skupić. Jako producent tablic manipulacyjnych oferujemy:

  • tablice dopasowane do wieku dziecka,
  • tablice manualne dla dzieci z zaburzeniami SI,
  • możliwość personalizacji (kolor, imię),
  • wiele różnych modeli i rozmiarów tablic edukacyjnych.

Tablice manipulacyjne z naszej oferty są bezpieczne. Pozwalają na trwały montaż do ściany, co sprawdzi się w szczególności podczas zabawy najmłodszych dzieci, które lubią się opierać, wspinać i przewracać na siebie różne rzeczy.

Tablica dla dzieci na ścianę – szeroki wybór produktów

Tablice manualne dla dzieci z tej kategorii dostępne są wielu atrakcyjnych kolorach, które można indywidualnie wybrać – łącząc je z naturalną barwą drewna. Wszystkie akcesoria zamontowane na tablicy są bezpieczne dla dziecka i doskonale rozwijają jego umiejętności. Każdy element umieszczony na jej powierzchni jest przemyślany i wpływa na stymulowanie określonych umiejętności motorycznych dziecka. Tablice Montessori to zabawki edukacyjne, które mogą mieć wiele zastosowań. Niosą rozrywkę, oferują właściwości terapeutyczne, uczą poznawania kształtów i zależności między poszczególnymi elementami. To doskonałe zabawki dla wszystkich dzieci.