woobiboo

Koniec z morzem tandetnych zabawek, które przebodźcowują dzieci i blokują ich rozwój

Czujesz się odpowiedzialny za zdrowy rozwój swojej pociechy? Przestań marnować pieniądze na zabawki, które niczego nie wnoszą.

Zejdź niżej

Większość rodziców zasypuje dzieci kolorowymi, mrugającymi zabawkami, których pełno w sklepach dla najmłodszych. Te przedmioty rodem z Chin nie tylko nie pomagają w rozwoju Twojego dziecka, niczego go nie uczą, ale często przebodźcowują.

Pożegnaj przebodźcowanie i znudzenie u dziecka

Zamiast rozwijać się i bawić, dziecko nudzi się po kilku minutach, jest rozdrażnione, płaczliwe i niesamodzielne. Ma mnóstwo zabawek, ale żadna nie wspiera go w rozwoju.

Potem rodzice się dziwią, że dziecko ma problemy z koncentracją, nie umie się porozumiewać z rówieśnikami i pojawiają się kłopoty z nauką.

Nic dziwnego. Mądre dzieci potrzebują odpowiednich bodźców i zasługują na produkt, którym będą się samodzielnie bawić przez długie godziny.

Twoje dziecko nie potrzebuje morza zabawek. Zabawka nie musi być jaskrawa, świecąca i grająca. Chyba lepiej mieć jeden przedmiot, który zastępuje aż 4 edukacyjne zabawki, niż całe morze chińskiej tandety, która szybko się znudzi?

Nasza zabawka zajmie Twojego malucha na długie godziny. Ty masz czas na spokojną kawę, wstawienie obiadu lub chwilę dla siebie.

ZAMÓW WOOBIBOX JUŻ DZIŚ! >>

Teraz 4 równa się 1

Zapewne słyszałeś o tablicach manipulacyjnych. Woobibox idzie o krok dalej. To połączenie tablicy manipulacyjnej, magnetycznej tablicy do pisania kredą, skrzyni na zabawki i wygodnego siedziska. Cztery produkty w jednym.

Dodatkowo jest animizowany, co rozwija wrażliwość dziecka na zwierzęta.

Zgodnie z metodą Montessori nasze zabawki zachęcają do kreatywnego myślenia oraz ćwiczenia motoryki małych rączek.

Woobibox pomoże w kompleksowym rozwoju dziecka

Woobibox nie wychowa Twojego dziecka. To Twoje zadanie. Za to został tak pomyślany, aby wspomóc kompleksowy rozwój Twojego malucha.

Dziecko nie traci czasu na zabawę nic nie wnoszącymi przedmiotami.

Woobibox to angażujący produkt, który oprócz rozrywki zapewnia odpowiedni rozwój i stymuluje zmysły.

Zachęci do utrzymywania porządku.

Skrzynia na zabawki jest pod ręką, nie trzeba sięgać do wysokich półek.

Dziecko ćwiczy rączki, rozwija kreatywne myślenie.

Woobibox zawiera elementy o zróżnicowanym stopniu trudności. Dziecko może przekładać koraliki, rysować szlaczki, przekładać zębatki, pisać kredą.

Twoja pociecha nie potrzebuje innych zabawek.

Woobibox ma tyle opcji, że dziecko się nie nudzi i ciągle wraca do samodzielnej zabawy i odkrywania świata.

Woobibox jest idealny dla rodzeństwa.

Może się nim bawić jednocześnie kilkoro dzieci. Zarówno starsze jak i młodsze znajdzie coś dla siebie.

Dzięki temu Twój maluch uczy się samodzielności oraz rozwija umiejętności w takim tempie, jak potrzebuje.

Oszczędność miejsca, materiału i pieniędzy. To nasz ukłon w stronę świadomego i odpowiedzialnego kupowania. Tworzymy świat, w którym dorastają nasze dzieci. To od nas zależy, czy będą nastawione na konsumpcjonizm, czy raczej minimalizm.

Woobibox – jedyny w swoim rodzaju dla Twojej pociechy

My stworzyliśmy pomysł. Pracowaliśmy przez długie miesiące z projektantami, technologami i stolarzami. Chcemy, żeby Twoje dziecko miało niepowtarzalną, unikatową zabawkę, która je zachwyci.

Dlatego pozostawiamy Tobie wybór koloru, ścianek i wieczka Twojego Woobiboxu. W razie potrzeby chętnie pomożemy – znamy nasz produkt lepiej niż ktokolwiek.

W kwestii jakości nie stać nas na kompromisy

Produkty takie jak Woobibox nie powstają ot tak, w ciągu kilku dni. To wiele miesięcy rozmów, konsultacji, projektowania i testowania. Chcemy produkować zabawki najwyższej jakości, dlatego od pierwszego dnia współpracujemy z profesjonalnymi projektantami, technologami, stolarzami, pedagogiem i fizjoterapeutą.

Woobibox przeszedł badania w zewnętrznym laboratorium pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci. Wszystko po to, by trafił w ręce świadomych rodziców, którzy są pewni jakości.

W przeciwieństwie do innych firm produkujących podobne zabawki, nasz design jest bardzo przemyślany.

Dbamy o najwyższą jakość oraz zapewniamy certyfikat bezpieczeństwa dla całej zabawki, nie tylko jej elementów.

Nie zależy nam tylko na sprzedaży i „do widzenia”, dlatego nie współpracujemy z niepewnymi firmami, których nie mamy czasu sprawdzić.

Woobibox, od a do z wykonujemy sami. Zabawka powstaje w Polsce, w Łomży. Wiemy, jakich materiałów używamy. Mamy pewność, że każdy element jest bezpieczny dla Twojej pociechy.

Jakość czy niska cena?

Na rynku pełno jest podobnych produktów. Tablice manipulacyjne często produkowane są przez osoby, które chcą dorobić. Pełne szczerych chęci nie mają możliwości dostarczenia produktu wysokiej jakości.

Czym różni się Woobibox od innych, podobnych produktów? WSZYSTKIM. Zasada pozostaje niezmienna. Stawiamy na najwyższą jakość i absolutne bezpieczeństwo.

Wybór należy do Ciebie. Możesz poszukać tańszych odpowiedników, ale to zawsze będzie kosztem jakości, wykonania, kolorystyki, designu. Dostajesz gwarancję jakości i satysfakcji.

Nie ukrywamy, że nasze produkty nie są dla wszystkich. Zostały stworzone dla świadomych, odpowiedzialnych rodziców i opiekunów, którzy wiedzą, że warto inwestować w rozwój dziecka.

Dzisiaj wiele osób zaoferuje Ci namiastkę zabawek edukacyjnych. Ale nikt inny nie da Ci oryginalnego Woobibox z wszystkimi funkcjonalnościami.

Ścianka z kulodromem
Ścianka z zębatkami
Ścianka z kształtami

Gwarancja ceny
– tylko do 24 października 2021

Jeśli jesteś zdecydowany na zakup Woobibox – mam dla Ciebie świetną wiadomość.

Woobibox kupisz w przedsprzedaży ze specjalną zniżką. To podziękowanie za zaufanie.

Niższa cena obowiązuje jedynie do 24.10. Potem wzrośnie i nie planujemy już jej obniżać.

Nie warto czekać. Produkty kupione w przedsprzedaży będą wysyłane w pierwszej kolejności.